Hakkımızda

Güngör Şömine – Adana’da Şöminenin Adresi


1989 yılında Adana’ da faaliyete başlayan Şömine Güngör Yapı, güvenlik ve müşteri memnuniyeti ilkesini öncelikli planda tutarak; evimizdeki yaşam alanının en gözde yerini alan şömineyi; güç ve estetiğin uyumuyla uzmanca sunmak üzere kurulmuştur .
Estetik , güven ve fonksiyonellikten yoksun olarak üretilen şöminelerin yerine; Şömine Güngör Yapı bünyesindeki mimar ve teknik elemanlarla dünya standartlarında hizmet veren; her zevk ve bütçeye uygun alternatifleriyle bölgesinde lider ve öncü kimliğiyle hizmetlerini sürdürmektedir.
Tüm müşterilerin seçtikleri üründen memnun olmalarını sağlamayı hedefimiz haline getiriyoruz. Doğru ürünleri seçerken her müşterinin farklı istek ve ihtiyaçları olacağını biliyoruz. İç mekan, dış mekan, duvarcılık, gaz, odun yakma veya elektrikli şömine, gaz kütükleri, şömine kapıları ve ya çevreleriyle sizlere tam destek sunuyoruz. Çağdaş, modern ve ya geleneksel şöminelerimiz, sadece estetik açıdan hoş değil, aynı zamanda mülkünüz için pratik, enerji açısından verimli bir kaynaktır.

Kurulum öncesi ve sonrasında her türlü bilgilendirme ve destek için hep müşterilerimizin yanındayız. İhtiyacınız olan her anda bize ulaşabilir ve ürünle alakalı sorunlarınızda yardım alabilirsiniz